Statika odpadni jimky

Rubriky:

Reklama
MB Monika Belzová @monika.belzova před 6 dny06.07.2024 12:18:28
Statika odpadni jimky

Dobry den, rada bych nejaky odbornejsi/zkusenejsi nazor od nekoho, kdo jimky uz par let usazuje. Stavebni firma nam mela odobrne usadit dvouplastovou 12m3 plastovou jimku s vyskytem podzemni vody a jilovite pudy, viz. tato https://www.plastino.cz/produkt/dvouplas… Bohuzel nepostupovali podle montazniho navodu od vyrobce, ale dle jejich slov, jak se to bezne dela. Dali do zakladove desky kari sit a vylili betonem, neprovedli uz spodni armovaci drat. Dale do meziplaste ani vystuh uprostred nadrze nevlozili zadne roxory, jen zalili betonem. Po tomto zjisteni jsme se samozrejme rozloucili a moje otazka zni, vydrzi nadrz, pokud ji prikryjeme cca 15cm vrstvou betonu vcetne polystyrenu a kari site? Nebude pojizdna, ale obavám se, aby se case proste nezbortila. Moc diky za nazor.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.