tepelna izolace bazenu

Reklama
MM Michal Milos @michal.milos před 6 dny06.07.2024 13:16:43
tepelna izolace bazenu

Dobry den,
chystam se stavet bazen ze ztraceneho bedneni a resim dilema ohledne tepelne izolace a skladby dna bazenu. Mel jsem takovouto predstavu. 20cm zhutneneho sterku, 15 cm 2x armovana zelezobetonova deska. Na tuto desku zalozit a vyzdit ze ztraceneho bedneni vlastni bazen (pochopitelne proarmovano). Z vnitrni strany mrazuvzdornym lepidlem nalepit 5cm extrudovaneho polystyrenu, na to perlinka, geotextilie a folie. Nevim ale, jak udelat dno. Predstava byla takovato. Na ZB desku dat take 5cm extrudovaneho polystyrenu, na to dat dalsich cca 6 cm betonoveho poteru ( do polystyrenu a poteru nainstalovat bazenovou vypust), perlinka, geotextilie a folie. Ma nekdo takovouto zkusenost? Ten poter je tam proto, ze se mi bude lepe chytat rovina na osazeni bazenove vypuste nez primo do desky. To ze to bude o neco drazsi me az tak netrapi. Jenom by me zajimalo, jestli by to takto mohlo byt nebo je to hloupost, ze ktere by do budoucna mohli byt problemy.
Diky

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.