Plíseň za ledničkou

Rubriky:

Reklama
JP Jiří Pavlištík @jiri.pavlistik907 před 3 dny09.07.2024 16:14:05
Plíseň za ledničkou

Stará lednička splnila svů júkol a "odešla". Vyměnil jsem ji za novou (gorenje), Umístil jsem ji na stejné místo, rozměrově je cca stejná. Na zdi se ale objevila plíseň. Zeď jsem sanoval fajn maltou, ale plíseň se šíří dál. Stará lednice měla ještě "drátěný" kondenzátor a na dotek byl relativně teplý., u nové lednice je kondenzátor hladký a na můj vkus relativně studený. Zadní stěna lednice je cca 10cm od stěny. Lednice sousedí z jedné strany s kuchyňským nábytkem bez zdrojů tepla, druhá strana je volná. Moje vysvětlení je, že voda z odmrazování lední způsobuje vlhkost. Prostorově v kuchyni nemám kde jinde ledničku umístit. Uvažuji ještě, že bych lednici podložil, aby bylo větší proudění vzduchu, nebo zkusit nějaký tichý ventilátor? Popřípadě mám špatnou úvahu. Díky za jakoukoli radu. Jiří

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.