1,5m kamene pod betonovou jimkou

Rubriky:

Reklama
1,5m kamene pod betonovou jimkou

Dobry den, mame objednanou 12m3 betonovou jimku 3x2,4x2 m dxsxv a resime podklad pod ni. Puvodne vykopana dira byla na zasak a je v ni 1,5m kamene frakce 16/32. Muzeme na to jimku posadit nebo kamen odebrat, zasypat hlinou popr. zabetonovat? Podzemni voda se objevila az po nekolikati dnech v hloubce 3,5m cca 30cm, puda jil. Je to ted hodne podmacene, jak prselo. Jimka pujde do hloubky cca 2,5m. Jak by jste to resili vy?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.