Diskuse ke článku: GDPR – kamery v bytovém domě v roce 2018

Autor článku: JUDr. Alena Kučerová
Plné znění článku: GDPR – kamery v bytovém domě v roce 2018
Anotace článku: Také máte v bytovém domě instalovaný kamerový systém? Co pro Vás bude znamenat rok 2018, kdy nabývá účinnosti nový evropský právní rámec v oblasti ochrany osobních údajů, který představuje Obecné nařízení 2016/679.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: kamerový systém bez záznamu
Autor: Oto Glac
Datum: 24.11.2017 21:36 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 126582
reakce na ...
Dobrý den,
všude se dočítám o nových povinnostech pro provozovatele kamerových systému s záznamem. Setkávám se však s online systémy.
To znamená že v bytových domech či provozech na firmách je provozován kamerový systém jenž je dostupný pro určitý okruh lidí.
Jakou budou mít povinnost tito provozovatelé?

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPotřebují vaše plastová okna již nutně seřídit nebo opravit?Jak se vyrábí sádrokarton u MělníkaTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!