Diskuse ke článku: Rozšíření podpory fotovoltaiky v Nové zelené úsporám, snadnější čerpání a dotační semináře pro obce

Autor článku: Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Plné znění článku: Rozšíření podpory fotovoltaiky v Nové zelené úsporám, snadnější čerpání a dotační semináře pro obce
Anotace článku: Podporováno bude jak pořízení větších domácích elektráren, tak rozšíření těch stávajících. Speciální bonus je navíc připraven pro žadatele, kteří Novou zelenou úsporám využijí spolu s Kotlíkovými dotacemi. MŽP vyzývá k šetření energií i nákladů pomocí NZÚ a zdůrazňuje, že to není zdlouhavé ani složité.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Aleš Zima
Datum: 17.01.2018 13:08 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 126913
reakce na ...
„Cílem je úspora energie i peněz“ ..a tomu celému musí předcházet investice. Taky jsme se doma do toho pustili.. výměna oken, zateplení domu od sklepa po půdu a namontování malé ftv. Momentálně si myslím, že rezervy už máme jen minimální a v průběhu času chci více zainvestovat do té ftv, mám po schůzce s bohemií energy, kdy jsem s nimi toto řešil i s předběžnou kalkulací a vypadalo to pro mě perspektivně, myslím si, že tak za rok dva bych se s nimi do toho pustil, to uteče zas nějaká doba tak se to třeba ještě posune o něco dál.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czMajitel komplexu Transgas na Vinohradské třídě v Praze požádal o demoliciInoutic radí s výběrem vchodových dveříArchitekti: Češi už nechtějí centra jen s obchody, žádají zábavuCo je to blesk, jak se chovat doma i venku za bouřky a jak funguje hromosvod?