Masivní kondenzace na severní straně domu

Rubriky:

Masivní kondenzace na severní straně domu

Dobrý den, už nevím kudy kam tak snad někdo poradí.V RD - okál v poslední době dochází k dost masivní kondenzaci na severní straně. Střecha je hliníková - Satjam, odvětrávaná. Kontroloval jsem odvětrávací okapové mřížky zda nejsou zanesené, ale jsou bez probému průchozí, na hřebenu jsou navíc tři odvětrávací komínky a hřeben je také odvětrávaný. Latě jsou samozřejmně taky mokré. Jde o kondenzaci která je viditelná zespoda na střešní krytině. Druhá jižní strana je suchá, beze fleků na difuzní folii.Strop pod půdou je nezateplený - respektive je zde původní nedostatečné zateplení. Poradil by někdo čím to může být zapříčiněné? Pomůže zateplení stropu ? Pochopil bych pár kapek na difuzní folii, ale tohle už je hodně masivní. Foto - takto je to mezi třemi trámy.Střechou nikde nezatéká, topíme i větráme bych řekl stále stejně. Budu rád za každou radu, děkuji.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

9 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.