Spáry u rámu oken

Rubriky:

Spáry u rámu oken

Zdravím,

máme rok nová okna 3sklo. Na mnoha místech nám začala praskat vnitřní špaleta, buď se odlepil profil od rámu nebo omítka od profilu. A asi ve 2 případech tou spárou táhne vítr, odzkoušeno vonnou tyčinkou.

Je tohle normální rok po montáží ? Asi bych chápal nějaké praskliny přeci jen ta omítka není pružná a rám a okna jsou tmavé, ale přeci tam nemůže foukat ne ? Hodlám psát firmě, ale zajímá mě jestli je tohle normální a jak se to vůbec opravuje, případně kde udělali soudruzi chybu.

Upraveno autorem před 15 dny
Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

28 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.