Zapojení plováku v tlakové kanalizaciDobrý den.Mohl by mi někdo poradit?Chtěl jsem vyměnit 3 plováky v tlak.kanalizaci.Systém a čerpadlo od Sewapress.Jde mi o zapojení 3 vodičů.Do šachty mám vyvedeny 3 kabely na 3 plováky.žlutozel.modry a hnědý.Plováky jsou barvy,hnědý,černý,modrý.Od začátku když mi naspojkovali tak to bylo takhle,modrý na modrý,hnědý na hnědy a žlutoz.na černý.V domění že jsou všechny plováky zapojený stejně jsem odstříhl.Teď mam plováky napojeny na tyto barvy.Všechno funguje podle mě jak má,jen když se zapne prostřední plovák tak se i za chvíli vypne,měl by vypnout spodní.Proto mi čerpá pár jen pár cm.Můj dotaz ní jestli se spodní zapojuje jinak?prostřední a vrchní je od pumpy,dolní mám teď nový supertec A07.Nebo že bych prohodil plováky?teď fungují jak mají.Děkuji za řadu.