Diskuse ke článku: Základní škola v Kněžmostě bude energeticky soběstačná

Autor článku: Martin Sedlák, Aliance pro enetgetickou soběstačnost
Plné znění článku: Základní škola v Kněžmostě bude energeticky soběstačná
Anotace článku: Obec Kněžmost nedaleko Mnichova Hradiště se rozhodla zmodernizovat budovu základní školy. Nový objekt bude maximálně úsporný a doplněný solární elektrárnou tak, aby mohl být energeticky téměř plně soběstačný. Projekt energeticky úsporné školní budovy ukazuje cestu, jak lze spořit budoucí náklady za teplo i elektřinu a zajistit zdravé prostředí pro výuku.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Energeticky soběstačná škola
Autor: Petr Slezák
Datum: 10.08.2017 12:25 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 104808
reakce na ...
Zatímco název článku hovoří o škole energeticky soběstačné, hned v úvodu se již hovoří o objektu "téměř energeticky soběstačném".
Držím palce, nicméně jsem zvědav, jaká bude skutečnost...

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czLuxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EUR