Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Někteří malí a poctiví dodavatelé již oznámili zdražení, ti ale v případě poklesu zlevňovali

Autor článku: redakce
Plné znění článku: Někteří malí a poctiví dodavatelé již oznámili zdražení, ti ale v případě poklesu zlevňovali
Anotace článku: Kolega Ing. Jan Schindler, analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info odpovídal na otázky pro přílohu Servis Lidových novin. Tématem jsou odhady cen pro domácnosti na r. 2018, co vlastně cenu energií ovlivňuje a co očekávat od dodavatelů. Domácnosti zajímá cena elektřiny i plynu.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Co naplat..
Autor: Vojtěch Mašek
Datum: 04.12.2017 16:00 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 126670
reakce na ...
Tak ke zdražení se vždycky najde jednoduše důvod a je jedno, jestli dochází k odstávkám elektráren a nebo dochází zásoby, ten důvod se najde vždycky. Argument proč by ceny měly jít dolů už se hledá hůře. Možná kdyby byl nějaký konkurent i v oblasti distribuce, jako je u dodavatelů, tak by tu docházelo ke tlaku na cenu v oblasti distribuce a cena by se byla schopná dostat na úplně jinou mez a pak by se dalo ušetřit nejen levným dodavatelem, mě se osvědčila Bohemia en., ale i podle sebe zvoleným distributorem. Ale na to si hold asi ještě budeme muset počkat..

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.