Diskuse ke článku: Zdražování elektřiny – předpověď a skutečnost

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Zdražování elektřiny – předpověď a skutečnost
Anotace článku: Zdražování elektřiny bylo posledního půl roku a hlavně v době po vydání cenových rozhodnutí Energetického regulačního úřadu nejfrekventovanější otázkou na energetickém trhu pro domácnosti. Odborníci předpovídali mírné zvýšení ceny silové elektřiny okolo pěti procent. V případě cen plynu se dotazovaní shodovali na stabilních cenách přibližně stejných jako v roce 2017.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Elektřina
Autor: Petr Ulm
Datum: 26.01.2018 15:02 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 126976
reakce na ...
Jsem rád, že jsem se nenechal ovlivnit televizí a energie si nezafixoval, když vidím, že to zdražování a ohýbání cen se netýká všech dodavatelů. Na konci roku mi skončila u BEe jedna smlouva, ještě před jejím koncem přišli s návrhem přejít na výhodnější tarif A++, kde se mi cena bude řídit podle burzy. V tomto období si myslím, že to má své jisté výhody.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokoj s hvězdnou oblohou, ložnice beze stěnLuxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technika