Diskuse ke článku: Zdražování elektřiny – předpověď a skutečnost

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Zdražování elektřiny – předpověď a skutečnost
Anotace článku: Zdražování elektřiny bylo posledního půl roku a hlavně v době po vydání cenových rozhodnutí Energetického regulačního úřadu nejfrekventovanější otázkou na energetickém trhu pro domácnosti. Odborníci předpovídali mírné zvýšení ceny silové elektřiny okolo pěti procent. V případě cen plynu se dotazovaní shodovali na stabilních cenách přibližně stejných jako v roce 2017.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
ceny v NT a ve VTLuděk Havlíček11.04.2018 10:32
ElektřinaPetr Ulm26.01.2018 15:02

Autor: Luděk Havlíček
Datum: 11.04.2018 10:32 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 127626
reakce na ...
Dobrý den,
změna cen za silovou el. od 1.6.2018 je výrazně vyšší v NT oproti VT.
Bude to trvalý trend, že se cen obou tarifů budou přibližovat?

Předmět: Elektřina
Autor: Petr Ulm
Datum: 26.01.2018 15:02 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 126976
reakce na ...
Jsem rád, že jsem se nenechal ovlivnit televizí a energie si nezafixoval, když vidím, že to zdražování a ohýbání cen se netýká všech dodavatelů. Na konci roku mi skončila u BEe jedna smlouva, ještě před jejím koncem přišli s návrhem přejít na výhodnější tarif A++, kde se mi cena bude řídit podle burzy. V tomto období si myslím, že to má své jisté výhody.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czMajitel komplexu Transgas na Vinohradské třídě v Praze požádal o demoliciInoutic radí s výběrem vchodových dveříArchitekti: Češi už nechtějí centra jen s obchody, žádají zábavuCo je to blesk, jak se chovat doma i venku za bouřky a jak funguje hromosvod?