Diskuse ke článku: Infotherma 2018 – srovnání cen energií

Autor článku: Ing. Jan Schindler, Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Plné znění článku: Infotherma 2018 – srovnání cen energií
Anotace článku: K programu týmu TZB-info na výstavě Infotherma patří každoročně poradenství k cenám energií. Zeptali jsme se tedy hlavního analytika Kalkulátoru TZB-info Jana Schindlera, jaké trendy můžeme v cenách energií očekávat v roce 2018.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re: VyúčtováníOndřej Gargulák23.05.2018 13:30
VyúčtováníTomáš Vlček13.04.2018 13:42

Autor: Tomáš Vlček
Datum: 13.04.2018 13:42 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 127084
reakce na ...
Souhlasím, také se jednou ročně jeden večer svýmu vyúčtování pověnuju, když je dalo by se říct čerstvý. Za sebe však můžu říct ,že už je to asi třetím rokem co si to dokážu ohlídat. Takže tu starost je třeba vyvinout.

Předmět: Re: Vyúčtování
Autor: Ondřej Gargulák
Datum: 23.05.2018 13:30 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117968
reakce na ...
Já když jsem ročně začal platit za plyn k 60tisícům ročně, tak jsem se sám začal poohlížet jestli by to někde nešlo levněji. Ale každoročně jsem ceny tedy určitě nekontroloval, to až teď tak poslední dva roky, co mám jednak CE jako dodavatele a platby skoro o 5tisíc nižší, takže si to snažím udržet a hlídám si to.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czStát letos rekordně podpoří stavbu cyklostezek, přibude 50,1 kmFOR ARCH 2018 upozorní nejen na novinky v legislativě, ale i na časté chyby ve stavebnictvíStavební připravenost pro venkovní a vnitřní stínění domů i bytůSenát schválil úpravy vzniku společenstev vlastníků bytů