Diskuse ke článku: Infotherma 2018 – srovnání cen energií

Autor článku: Ing. Jan Schindler, Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Plné znění článku: Infotherma 2018 – srovnání cen energií
Anotace článku: K programu týmu TZB-info na výstavě Infotherma patří každoročně poradenství k cenám energií. Zeptali jsme se tedy hlavního analytika Kalkulátoru TZB-info Jana Schindlera, jaké trendy můžeme v cenách energií očekávat v roce 2018.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Vyúčtování
Autor: Tomáš Vlček
Datum: 13.04.2018 13:42 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 127084
reakce na ...
Souhlasím, také se jednou ročně jeden večer svýmu vyúčtování pověnuju, když je dalo by se říct čerstvý. Za sebe však můžu říct ,že už je to asi třetím rokem co si to dokážu ohlídat. Takže tu starost je třeba vyvinout.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czNové administrativní centrum AFI Karlín bude příkladem možností vertikálních zahradLidé zablokovali Libeňský most na protest proti jeho zbouráníSchell - komplexní řešení pro veřejné sanitární prostoryZájem firem a odborné veřejnosti o oblast šetrného stavebnictví roste