Diskuse ke článku: Změny dodavatelů v roce 2017 – úspěšní, neúspěšní, trendy

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Změny dodavatelů v roce 2017 – úspěšní, neúspěšní, trendy
Anotace článku: Po propadu v počtu změn dodavatelů v několika předcházejících letech již druhým rokem počty zákazníků, kteří změnili dodavatele, opět rostou. Jaký byl vývoj počtu změn v posledních letech, jaké trendy dominují současným trhem? Kdo je nejúspěšnějším a kdo se drží na chvostu pelotonu?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re: DodavatelJan Mikluš08.03.2018 13:12
DodavatelOndra Dlouhý13.02.2018 18:38

Příspěvky
Předmět: Dodavatel
Autor: Ondra Dlouhý
Datum: 13.02.2018 18:38 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 127077
reakce na ...
Njn nižší ceny táhnou, není tak divu, že se lidé starají o své roční výdaje. Když to vezmu na sebe tak za rok vydám jen za plyn bez mála 30 tisíc korun. A takových lidí je hafo, díky tomu že je i více dostupných informací, tak se toho lidi bez ostychu ujímají. Taky jsem si na to vyhradil kdysi pár večerů a proštudoval si to. Teď mám již druhý rok plyn od Bohemia en. a výdaje se umírnily, elektřinu furt nevím jestli má smysl řešit.

Předmět: Re: Dodavatel
Autor: Jan Mikluš
Datum: 08.03.2018 13:12 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 127230
reakce na ...
Jde o to, kde bydlíte, já bydlím v RD takže tam to pro mě smysl má i z toho hlediska, že nás je doma pět, dítě každej svůj pokoj, takže i té elektřiny se spotřebuje habaděj. A když už jsem byl v procesu změny dodavatele, tak je jedno jestli budu řešit jen jedno a nebo to vezmu z gruntu obojí. Souhlasím, že na plynu jsem ušetřil a také více, ale nemalé peníze to u nich bylo i za tu elektřinu.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czMajitel komplexu Transgas na Vinohradské třídě v Praze požádal o demoliciInoutic radí s výběrem vchodových dveříArchitekti: Češi už nechtějí centra jen s obchody, žádají zábavuCo je to blesk, jak se chovat doma i venku za bouřky a jak funguje hromosvod?