Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Cena a emoce

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Cena a emoce
Anotace článku: Při výběru dodavatele a v různých diskuzích se lidé ptají, zda ten či onen dodavatel je seriozní, zda má vstřícné obchodní podmínky a je možno s ním uzavřít smluvní vztah. Je těžké jmenovat konkrétního dodavatele a říci, že je skvělý, nebo že je potřeba se mu vyhnout. To musí posoudit každý zákazník sám. O peníze jde ale především, proto se podívejme na to, jak dodavatelé prezentují svoje ceny.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Ales Janda
Datum: 12.03.2018 13:26 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 127278
reakce na ...
Velmi pěkně napsané. Osobně jsem dodavatele měnil již po několikáté a po předchozích zkušenostech, kde jsem se spíše věnoval ceně a pak jsem zaplakal nad smluvními podmínkami, věnuji nyní velkou pozornost i těm. A skoro by se dalo říci, že jim dávám větší váhu před finanční úsporou. Nyní jsem u comfort energy, kde jsem sice loni o cosi ušetřil, ale až budu mít letošní vyúčtování, tak to budu muset přehodnotit, zda to bude pro mě ještě vyhovující tarif.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.