Diskuse ke článku: Smlouvy na dobu určitou nebo smlouvy na dobu neurčitou?

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Smlouvy na dobu určitou nebo smlouvy na dobu neurčitou?
Anotace článku: Závazek při uzavření smlouvy na dodávku elektřiny nebo plynu je jednou z nejdůležitějších náležitostí smluvního závazku. Je výhodnější smlouva na dobu neurčitou, či je lepší uzavřít smlouvu se závazkem a s výhodnější cenou? Jaké jsou výhody a nevýhody a jaké jsou nové trendy na našem energetickém trhu pro domácnosti?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Tomáš Dvořák
Datum: 15.05.2018 13:52 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 118085
reakce na ...
Já jsem dodavatele měnil docela nedávno a už mi smlouvu na dobu neurčitou rovnou nabízeli, takže mi přijde, že už smlouvu na dobu určitou moc dodavatelů ani nevede, ale je možný že se samozřejmě mýlím, tak velký přehled v tom zas nemám. Každopádně BE na mě rovnou se smlouvu na neurčito, takže jsem za tuto nabídku rád.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czStát letos rekordně podpoří stavbu cyklostezek, přibude 50,1 kmFOR ARCH 2018 upozorní nejen na novinky v legislativě, ale i na časté chyby ve stavebnictvíStavební připravenost pro venkovní a vnitřní stínění domů i bytůSenát schválil úpravy vzniku společenstev vlastníků bytů