Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Rizika požárů v nákupních centrech v České republice

Autor článku: redakce
Plné znění článku: Rizika požárů v nákupních centrech v České republice
Anotace článku: Nákupní centra většinou nemají okna, takže se budete těžko orientovat a budete se muset spolehnout jen na šipky značící únikové východy. V záplavě reklam a upoutávek na zboží jsou tyto značky ale jen těžko rozpoznatelné, pokud nejsou zakryty úplně...

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Bezpečnost v amarketech.
Autor: Miroslav Strnad
Datum: 17.04.2018 11:14 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117453
reakce na ...
Ano, bohužel je člověk při nákupech mnohokráte svědkem jak je prostor v marketech zarovnám zbožím. Např. Tesco v oddělení oděvů, průmyslového zboží a dalšího nemá vůbec ulice, zboží je rozestavěno po celé ploše prostoru a nakupující se musí prodírat a obcházet stojany. Jiné, např. Kaufland s oblibou zarovnává ulice zbožím v provizorních stojanech, nebo v přímo obalech a nakupující má problém vůbec projít, s vozíkem to mnohdy nejde vůbec. Tam dokonce se míchá zboží potravinářské s čistícími a hygienickými potřebami (kuličky do WC u oplatků a sušenek). Prostě se zboží dá tam, kde je zrovna ještě místo a ještě nějaký plac, bez systému a rozmyslu. Zůstává nad tím rozum stát a pokud by se něco, nedej bože stalo, nechci vidět následky! Na stížnost vedoucím jsem se se vstřícností právě nesetkal, musejí přece nabízet zboží a prodávat a při stížnosti nadřízeným jsem dostal takovou nějakou všeobecnou odpověď bez nápravy. Nevím co na to bezpečnost, hasiči, hygienici? Asi by mělo být více a hlavně přísnějších kontrol s řádnými postihy.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.