Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Kolik obchodníků nabízí plyn za nižší ceny než jsou Indikativní ceny ERÚ

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Kolik obchodníků nabízí plyn za nižší ceny než jsou Indikativní ceny ERÚ
Anotace článku: Nedávno Energetický regulační úřad zveřejnil nové indikativní ceny plynu na třetí čtvrtletí. Protože úřad zveřejňuje ceny již více jak dva roky, připomeňme si historii těchto cen, proč byly zavedeny, k čemu mají sloužit a jak se indikativní ceny plynu vyvíjely.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Marek Lavička
Datum: 18.06.2018 13:43 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 127968
reakce na ...
Tak pokud si člověk dobře vybere dodavatele, tak by se měl vždy trefit do jedné z těchto firem, hlavně pokud použije zdejší kalkulačku, já s ní mám výbornou zkušenost, byla mi doporučena kamarádem, který prý přes ní měnil dodavatele již několikrát. Ta indikativní cena si myslím že má smysl, podle toho se alespoň pozná dobrý tarif. Já se tu díval nedávno a takže na úplné vyřízení ještě čekám, ale B.E. v tu dobu byla na špici, tak proto jsem je vzal, jako nejlevnější.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.