Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: ČPS: Lenka Kovačovská bude výkonnou ředitelkou Českého plynárenského svazu

Autor článku: Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Plné znění článku: ČPS: Lenka Kovačovská bude výkonnou ředitelkou Českého plynárenského svazu
Anotace článku: Novou výkonnou ředitelkou Českého plynárenského svazu (ČPS) se od 1. října 2018 stane Lenka Kovačovská. Bývalá náměstkyně ministra průmyslu a obchodu pro energetiku nahradí ve funkci Jana Rumla. V příštích letech se tak bude podílet na projednávání klíčových dokumentů pro budoucnost českého i evropského plynárenství. Mezi ty patří tzv. evropský plynárenský balíček, národní integrovaný klimaticko-energetický balíček nebo nový energetický zákon.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: šikovná holka
Autor: Josef Zapletal
Datum: 02.10.2018 16:56 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 105248
reakce na ...
Podílela se mimo jiné na energetické koncepci české republiky a také na energetické politice minulé vlády , která pro rozvoj domácí energetiky neudělala nic. Měla být urychleně ukončena těžba černého uhlí, vláda
neprolomila limity těžby a stavba jaderných el. byla zablokovaná a vše směřovalo k přechodu na plyn.A hle najednou paní, která se podílí za státní peníze na takové koncepci přechází k plynárenského svazu. Je to náhoda ? Pro mě jen jen otázka jestli jí platí až teď a nebo jestli jí platili za její práci na energetické koncepci - tomu by se totiž říkalo korupce a podle mého názoru by Kovačovou a jí podobné - (jistě tam nebyla sama) měla prověřit policie.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.