Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Desatero obrany před šmejdy v energetice – co dělat a kde získat informace

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Desatero obrany před šmejdy v energetice – co dělat a kde získat informace
Anotace článku: Většinu dobrých rad se člověk dozví, až když je pozdě. Proto jedním z velmi zdařilých počinů Energetického regulačního úřadu je vydání Desatera obrany před šmejdy v energetice. Co spotřebiteli hrozí, jak by se měl chovat a kde najde užitečné informace.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re: Desatero obrany pred smejdy v energeticeJarda Fiala30.10.2018 13:32
Desatero obrany pred smejdy v energeticeMilan Slavík30.10.2018 10:42

Předmět: Desatero obrany pred smejdy v energetice
Autor: Milan Slavík
Datum: 30.10.2018 10:42 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 128811
reakce na ...
Pozor na firmu Bohemia ENergy! Velmi důrazně nedoporučuju !!! Automaticky mi prodlouzily smlouvu o dva roky a kdyz jsem myslel, ze mi dobehla, sel jsem jinam a od bohemky mi prilitly akorat pokuty. Smejdi.

Předmět: Re: Desatero obrany pred smejdy v energetice
Autor: Jarda Fiala
Datum: 30.10.2018 13:32 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 128812
reakce na ...
Já mám naopak energie od Bohemia Energy zavedený u nás na chalupě a nemůžu proti nim říct jediný křivý slovo. Z cenovýho hlediska jsou výhodnější, než to, co jsme tam měli předtím a všechno šlo vždycky hladce. V zásadě je asi obecnej problém, že lidi nečtou, co podepisujou... je tam černý na bílym, že můžeš vypovědět 3 měs. před skončením, nebo takhle to mám aspoň já.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.