Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Energie zdražují – jak posuzovat cenovou nabídku

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Energie zdražují – jak posuzovat cenovou nabídku
Anotace článku: Dodavatel vám oznámil, že zvyšuje ceny elektřiny nebo plynu a vám se zdá nová cena příliš vysoká. Jak posuzovat výhodnost cenových nabídek? Jak zjistit aktuální cenovou úroveň a je možné si nakoupit ještě nyní za staré ceny?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
špekulaciaStefan Energy19.10.2018 07:05
Cenová nabídkaTomáš Dvořák16.10.2018 16:20

Autor: Stefan Energy
Datum: 19.10.2018 07:05 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 109453
reakce na ...
Otazkou ale je, prečo silová el. zdražuje,ked tu máme solídny hospodársky rast, neraz aj s prebytkom?
A to znamená že v systéme je niečo veľmi zlé a to umožnuje zločincom investovať do komodít nekryté peniaze!Teda virtualne dlhové peniaze kde ich zisk neskôr predstavuje to čo vytiahnu ľudom z vrecák...

Předmět: Cenová nabídka
Autor: Tomáš Dvořák
Datum: 16.10.2018 16:20 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 128437
reakce na ...
Dobrý článek a zajímavé grafy. A určitě kvůli tomu co se děje na trhu, má změna dodavatele nebo aspoň tarifu velký smysl, jako nikdy jsem nebyl ten co se vrhnu do závazku na dýl než rok, ale teprve nyní vidím, že to smysl má, protože podle toho, co čtu na internetu se na světlejší zítřky opravdu neblýská a jen tak ceny dolů nepůjdou. Já mám už pár měsíců podepsanou garanci u BE, takže na ceny, na které se pravděpodobně ani v budoucnu jestli to furt takhle poleze, nebude už možné dostat, takže jsem reagoval dá se říci zavčasu.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.