Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Proč projekt Skautské energie láká zákazníky?

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Proč projekt Skautské energie láká zákazníky?
Anotace článku: V současné době je již málo nabídek na trhu s energií, které lákají svými cenami a podmínkami zákazníky, kteří si po dlouhou dobu zvykli na nízké ceny. Jednou z aktuálních nabídek pro následující dva roky je projekt Skautské energie. Proč právě tento projekt? Co zákazník na nabídce ocení?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re: Doplnění k projektu Skautská energie - zveřejnění smluvJan Schindler04.11.2018 22:43
K přechoduJan Baroš03.11.2018 19:52
Doplnění k projektu Skautská energie - zveřejnění smluvTomas Slavik03.11.2018 18:50

Autor: Jan Baroš
Datum: 03.11.2018 19:52 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 119040
reakce na ...
Jako zákazník projektu Skautské energie potvrzuji slova pana Slavíka, která uvedl v bodě 2. Během přechodu jsem neřešil s původním dodavatelem nic, o každém kroku jsem byl kompletně informován. Jen jsem provedl samoodečet a zaslal údaj na kontaktní email.

Předmět: Doplnění k projektu Skautská energie - zveřejnění smluv
Autor: Tomas Slavik
Datum: 03.11.2018 18:50 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 128854
reakce na ...
Dobrý den, moc mě těší vaše hodnocení našeho projektu Skautská energie. Rád bych se vyjádřil ke dvěma podnětům/připomínkám, které uvádíte na konci článku:

1) absence smluv na webových stránkách - náš projekt si vždy zakládal na úplné transparentnosti a dosud všechny uzavřené smlouvy s dodavateli i se zprostředkovatelem byly na webu vyvěšeny. V současném období ale projekt prochází významnou změnou - vysoutěžili jsme 2 nové dodavatele a upravujeme smlouvu se zprostředkovatelem, který se formálně také mění (v rámci holdingu TGI přejde pod jinou společnost). Komplikovaná jednání a dotažení smluv ještě není dokončeno. Jakmile se tak stane (odhaduji již jen v řádu několika dní), budou nové smlouvy na našem webu vyvěšeny.

2) nerozumím tomu "doporučení zařídit si ukončení smlouvy uzavřenou na dobu určitou se současným dodavatelem zákazníka." Můžete mě prosím nasměřovat tam, kde takové doporučení je uvedeno? V rámci projektu zákazník pouze podepisuje plnou moc a o vše další se staráme již my. Pokud má zákazník stávající závazek, čekáme na možnost férového přechodu a pak převod proběhne. Tedy určitě nechceme, aby byly smlouvy na dobu určitou porušovány, i kdyby to třeba bylo finančně výhodnější.

Hezký den

Tomáš Slavík
vedoucí projektu Skautská energie

Předmět: Re: Doplnění k projektu Skautská energie - zveřejnění smluv
Autor: Jan Schindler
Datum: 04.11.2018 22:43 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 115116
reakce na ...
Dobrý den pánové,

děkuji za vaši reakci.

Asi jsem se špatně vyjádřil, chtěl jsem jen uvést, že bych všechny dokumenty hledal v jedné sekci v níž by se dalo uvést, že nové smlouvy se připravují. Je to pouze můj názor, který vyplývá ze zkušeností se studiem dokumentů dodavatelů. Jinak nad transparentností projektu ani nejmenším nepochybuji.

Větu o tom, že se v textu doporučuje zařízení si ukončení smlouvy v komplikovaných případech by měl raději zákazník vyřídit sám jsem viděl, nevymyslel jsem si to, ale jsem v časové tísní a nejsem schopen to teď najít. V článku zmínku zruším.

Pokud budete chtít Vaše vyjádření zveřejnit, napište mi.

Jan Schindler

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.