Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Obchodníci, kteří nabízejí ceny plynu vyšší, než je Indikativní cena ERÚ

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Obchodníci, kteří nabízejí ceny plynu vyšší, než je Indikativní cena ERÚ
Anotace článku: Indikativní ceny plynu zveřejňované Energetickým regulačním úřadem jsou nástrojem regulátora pro usměrnění cen plynu pro domácnosti. Zákazníci se mohou podle nich orientovat při výběru dodavatele nebo při kontrole vyúčtování. Indikativní cena ERÚ říká, zda ta či ona cena je férová nebo zákazník platí zbytečně mnoho. Jak se změnila tato cena pro první čtvrtletí a kteří obchodníci prodávají plyn pod nebo nad touto cenou?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Matěj Linhart
Datum: 19.03.2019 17:46 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 130023
reakce na ...
No pokud si člověk vybere dodavatele tady na kalkulačce, tak si myslím, že nemůže trefit špatně, informace jsou tu podané velmi dobře, sám s ní mám dobrou zkušenost. Dostal jsem se přes ní k Bohemia energy, tarif jehož cena je určovaná burzou mi přišla jako hodně dobře postavený tarif, postupem času už to nejspíš není top, ale vzhledem tomu, že se držím právě nad tou indikativní, tak je to pro mě dobrá známka. 

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.