Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Výměny kotlů – nové téma na TZB-info

Autor článku: Ing. Zdeněk Lyčka
Plné znění článku: Výměny kotlů – nové téma na TZB-info
Anotace článku: Termín povinných výměn kotlů třídy 1 a 2 na pevná paliva se blíží. Proto TZB-info soustředí potřebné informace do společného tématu s cílem pomoci a ulehčit rozhodování.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re: výměna kotleSykora Pavel14.04.2019 17:20
výměna kotleJosef Zapletal19.03.2019 16:12

Příspěvky
Předmět: výměna kotle
Autor: Josef Zapletal
Datum: 19.03.2019 16:12 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 105248
reakce na ...
To je kouzelné co člověk potřebuje na výměnu kotle. Topenářskou firmu a ještě revizi komína. K lidem je stále vice přistupováno jako k naprostým hlupákům, kterým je třeba vše zakazovat a všechno kontrolovat. Demokracie se změnila v byrokracii. Běžný občan se stává otloukánkem těch, co ve skutečnosti nevytvářejí nic. Jen sedí na pohodlných a dobře placených místech vytvořených podle zákonů nuceně schválených na základě směrnic z Bruselu o kterých spolurozhodujeme jako 2% menšina v evropské unii. Takový systém v konkurenci systému, založeného na co nejsvobodnějším rozhodování milionů lidí nemůže obstát i když ti co o tom rozhodují si myslí opak.protože se domnívají, že i když je nikdo nevolí pak mají právo o jiných rozhodovat a běžné lidi považuji za hlupáky.

Předmět: Re: výměna kotle
Autor: Sykora Pavel
Datum: 14.04.2019 17:20 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 126468
reakce na ...
asi máte pravdu. Dnes je tolik byrokracie, že to blokuje rozvoj. Ve světě však vývoj běží dál, a tím pádem nám technický pokrok uteče. A kotlíková dotace se ve většině případů může změnit na Akci : "Jak chudák k ještě větší bídě přišel. " Klastr Česká peletka naříká, že nemá kdo montovat kotle, je registrováno jen 1400 kusů instalatérů,.... youtube.com/watch?v=gHeXUSXFLpY

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama