Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Komentář k deklaraci účastníků trhu s elektřinou a plynem

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Komentář k deklaraci účastníků trhu s elektřinou a plynem
Anotace článku: Od začátku tohoto roku to šmejdi nemají lehké, jsou jim kladeny klacky pod nohy a nemají klid na svou práci. Poslední, co je má zlikvidovat, je Deklarace účastníků trhu s elektřinou a plynem na ochranu spotřebitelů. Co nového přináší a jakou změnu to znamená pro obchodníky – signatáře deklarace? A jaké řešení nabízíme my?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Jiří Sokol
Datum: 27.06.2019 15:39 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 130478
reakce na ...
S touto deklarací určitě souhlasím, usnadní to mnohé. Například o tom plánu zkrácení lhůty na změnu dodavatele jsem již slyšel z dřívějška, sám se domnívám, že 3 měsíce na dnešní dobu mi přijdou hodně, ale zas 24hod mi přijde málo, jako takový ideál bych viděl třeba měsíc, který si myslím, že musí stačit pro vyřízení veškerý administrativních záležitostí, ještě když za mě vše vyřizuje firma, nevím teda jak to funguje jinde, ale CE mi vše zadarmo pomohli zařídit a já jen podepsal smlouvu a plnou moc.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama