Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Výhodné nabídky plynu

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Výhodné nabídky plynu
Anotace článku: Pokud vám v současné době končí smlouva na dodávku plynu, vyberte si z kvalitních nabídek v Kalkulátoru cen energií TZB–info. Není nabídka jako nabídka, zákazník má však možnost si vybrat dle našeho doporučení ty nejlepší na trhu.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Tomáš Franc
Datum: 02.07.2019 14:14 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 130494
reakce na ...
Ty nabídky jsou všechny dobrý, člověk se hold bude muset rozhodnou podle vlastních priorit.. cena, přístup atp. Osobně to mám tak, že vzhledem k tomu, že řeším dvougenerační dům, tak jdu vždy prvořadě po ceně, u mě by to teda byla Bohemia energy, koukal jsem se i do kalkulačky a vychází mě taky nejlevněji. Ta smlouva na neurčito mně přijde jako paradox, ale je to jen dobře, že je k dispozici a k volbě. Tak třeba až mi smlouva doběhne, tak to k nim dám. Zatím to budu v kalkulačce kontrolovat, jak se to pohybuje..

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.