Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Indikativní ceny plynu a ceny obchodníků v druhém a ve třetím čtvrtletí 2019

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Indikativní ceny plynu a ceny obchodníků v druhém a ve třetím čtvrtletí 2019
Anotace článku: Indikativní ceny plynu, které jsou odvozeny od cen na velkoobchodním trhu, pro třetí čtvrtletí po období růstu významně klesly. Jak na pokles velkoobchodních cen a pokles Indikativních cen reagovali obchodníci s plynem? Upravili svoje nabídky nebo na vývoj vůbec nereagovali?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Předmět: Výběr tarifu na indikativní cenou
Autor: Karel Ptáček
Datum: 30.08.2019 11:45 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 130563
reakce na ...
Ono je celkem složitý najít dobrý tarif, který i po vypršení platnosti svojí cenou zůstane nad cenou indikativní. Na to mě už dřív přivedl jeden článek, tak jsem se na to při výběru tarifu zaměřil a tuto variantu jsem našel u BEe a pak ještě u několika firem. Ale vybral jsem je, protože mě vyšli momentálně nejlevněji.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama