Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Komentáře a diskuse k obsahu normy ČSN 74 4505 Podlahy (úvod do seriálu)

Autor článku: doc. Ing. Jiří Dohnálek, CSc., autorizovaný inženýr a soudní znalec, Ing. Petr Tůma, Ph.D., Betonconsult s.r.o.
Plné znění článku: Komentáře a diskuse k obsahu normy ČSN 74 4505 Podlahy (úvod do seriálu)
Anotace článku: Společně s odborným časopisem Podlahy jsme připravili nový seriál, kde budou autoři seznamovat se základní normou ČSN 74 4505 Podlahy – Společná ustanovení a následně i s dalšími normami, které jsou pro oblast podlah významné, a budou též reagovat na připomínky oponentů a recenzentů.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: ČSN 74 4505 Podlahy
Autor: Eduard Justa
Datum: 15.06.2020 13:32 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 125988
reakce na ...
Je velmi potřebné, aby se tato norma prezentovala i s komentáři a vysvětleními. Norma má značný přesah do jiných ČSN a panuje v této oblasti dosti nejasností. Komentáře a podněty by mohly být podkladem pro vytvoření systému pravidel správné praxe a tím nastavení transparentního prostředí, které vede ke spávnému navrhování, provídění a kontrole.
Dr. Eduard Justa

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama