Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Požadavky na kalkulátory cen energií dle směrnice EU a dle MPO

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Požadavky na kalkulátory cen energií dle směrnice EU a dle MPO
Anotace článku: Směrnice EU definuje podmínky pro provozování srovnávačů (kalkulátorů) cen energií. Jaké vlastnosti by měl kalkulátor mít a jak se k tomu staví MPO?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Ondřej Sokol
Datum: 23.07.2020 17:33 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 132534
reakce na ...
Tohle by si měli přečíst ti, kteří používají ty porovnávače z různých ekonomických stránek atp. a pak se diví, kolik musejí platit. Kalkulačka erú není špatná, ale když už to provozuje takový podnik, tak bych čekal, že tam o to bude větší starost a bude to kompletní, vždycky mi přijde, že tam nějaké řady chybí, když to tady toho je vždycky víc, proto raději chodím sem, dodavatele tu hned z kalkulačky můžu poptat, posledně jsem tak reagoval na Bohemia energy, která mi v návaznosti na to do druhého dne poslala reakci s nabídkou, kterou jsem jim nakonec i potvrdil.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama