Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuze ke článku: Otázky investora před objednávkou bazénu (I)

Autor článku: Pavel Dostál
Plné znění článku: Otázky investora před objednávkou bazénu (I)
Anotace článku: Před pořízením bazénu je vhodné promyslet různé alternativy - typu, velikosti, tvaru, materiálu a budoucích doplňků, které si eventuálně můžete pořídit v budoucnosti. Článek kromě rekapitulace částí bazénu přináší užitečný seznam otázek pro investory, na které je třeba si odpovědět před objednáním bazénu.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re (4): povolení na bazénkocina petr24.03.2009 15:28
Re (3): povolení na bazénPavel Dostál24.03.2009 14:40
Re (2): povolení na bazénkocina petr24.03.2009 14:16
Re: povolení na bazénPavel Dostál24.03.2009 12:36
povolení na bazénJanyška Lukáš24.03.2009 12:27
bazenypetr kocina14.02.2005 07:52

Autor: Janyška Lukáš
Datum: 24.03.2009 12:27 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Dobrý den,chtěl bych poprosit o radu jestli potřebuju stavebni povolení na bazén o velikosti 7,3x3,7m 29 kubiku.Máme povoleni od obce a od sousedu taky ale na stavebním uřadě po nás chcou povoleni od plynáren,elektráren,životního prostředí,vodovody a kanalizace je toto vše nutné???děkuji za odpověd.

Předmět: Re: povolení na bazén
Autor: Pavel Dostál
Datum: 24.03.2009 12:36 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Dobrý den, vše co řekne stavební úřad tak potřebujete, určitě bych se s nimi nehádal. Nicméně většina vyjádření sítí není problém vyřídit během 14 dní. Většina Vám pošle mailem adresu webu, nebo přímo formulář k vyplnění. To je to nejjednodušší.
Co se týká stavebního povolení, tak záleží na st. úřadě a místních podmínkách.
Jestli máte povolení sousedů, tak bych problém vůbec neviděl.

Předmět: Re (2): povolení na bazén
Autor: kocina petr
Datum: 24.03.2009 14:16 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
myslel jsem si,ze vsechny stavebni urady musi postupovat stejne a pokud ne tak je nekde chyba a nedodrzuji literu zakona,protoze si nejaky urednik mysli,ze je papeztejsi nez papez.
soused zrovna bazen o teto velikosti ma,tak se ho schvalne na ty veci zeptam.
pokud mi to dotycny pripomene,tak se ozvu :-)

Nicméně většina vyjádření sítí není problém vyřídit během 14 dní. - proboha proc,kdyz uz jsem to kolo jednou absolvoval !!!!!!!!preci nestavim bazen na cizim pozemku !!!

Předmět: Re (3): povolení na bazén
Autor: Pavel Dostál
Datum: 24.03.2009 14:40 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Souhlasím s Vámi, nicméně každý si vykládá zákony jinak. Stejně pracovníci st. úřadů.

Proč nové povolení? Protože jsme v ČR.
Nic není hotové, dokud to není papírově vyřízeno :)

Předmět: Re (4): povolení na bazén
Autor: kocina petr
Datum: 24.03.2009 15:28 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
zakony jsou jen jedny !!
vy musite urednika presvedcit,ze mate pravdu vy a ne on.je to nekdy problem.uz jsem je nekolikrat nechytal,ze pravdu nemeli. dali za pravdu me.musite jit ale tvrde za svoji pravdou pokud jste o ni presvedcen.nebudete ale na urade obliben :-(( - budou mit pred vami respekt :-)
to jedine co na uredniky plati.
musim konstatovat,ze s nimi problem nemam a daji mi za pravdu :-).
clovek,ale musi byt zbehly a cist vse okolo zakonu.nekdy je to i nad me sily :-(

Předmět: bazeny
Autor: petr kocina
Datum: 14.02.2005 07:52 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
tak to jsem zvedav na dalsi dily.
problematika bazenu me zajima.
mohlo by byt v clanku vice foto ze stavby bazenu a hlavne ruznych konstrukcnich detailu.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama