Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuze ke článku: Podpora a perspektivy energetických rostlin

Autor článku: Ing. Vlasta Petříková, DrSc.
Plné znění článku: Podpora a perspektivy energetických rostlin
Anotace článku: Potřeba energie z biomasy se stále více prosazuje. I když to u nás jde zatím dost obtížně, dříve nebo později se podpora tomuto programu bude muset z objektivních důvodů zásadně zvýšit. Téměř polovina biomasy potřebná k zajištění navrhovaného podílu výroby energie z biomasy se musí v ČR získat cíleným pěstováním energetických rostlin.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: energ.rostliny
Autor: Bartel
Datum: 31.03.2005 20:19 odpovědět upozornit redakci


reakce na ...
No jo,to je velmi hezky napsáno a stanoveno,ale rozhodnu-li se pro toto pěstování a sám nemám kde produkt použít/nemám na to kotel/,kdo ho vykoupí ode mne.Počítá se i s nějakou výkupnou, nebo zaručeným odběrem,předem nasmlouvaným? Nebo musím jezdit jako obchodní zástupce sebe sama,abych to prodal? Víte,velmi důležité při pěstování čehokoliv je odbyt. Zahradničím a když pěstuji třeba chryzantény,musím vědět že je na dušičky prodám,jinak s nimi mohu celou zimu krmit králíky,se šťovíkem se fotit jak před rozvinutou zástavou.Pokud nemám zajištěn odběr,tak je prostě nepěstuji.Jak to je?

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.