Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuze ke článku: Nová terminologie teplé vody opravdu není jen slovíčkaření

Autor článku: Ing. Dagmar Kopačková
Plné znění článku: Nová terminologie teplé vody opravdu není jen slovíčkaření
Anotace článku: Výrobek určený pro pitnou i teplou vodu musí splňovat velmi přísná kritéria. Pokud zákazník požaduje například potrubí, nádrž, armaturu... pro teplou užitkovou vodu, může mu být nabídnuto i zboží mnohem levnější, které například z hlediska výluhů dopravě vody pro lidskou spotřebu neodpovídá.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Po čtyřech letechJan Vidim14.02.2010 13:33
Voda nebo vodaHarry Breindl20.02.2006 12:52

Příspěvky
Předmět: Po čtyřech letech
Autor: Jan Vidim
Datum: 14.02.2010 13:33 odpovědět upozornit redakci


reakce na ...
nepozoruji změny, TUV žije vesele dál a přiznám se, že - ač se mnou Dr. Pospíchal asi nebude souhlasit - radši budu používat zkratku TUV i nadále, protože jí prostě každý rozumí a nebudu riskovat handrkování na stavbě...

Předmět: Voda nebo voda
Autor: Harry Breindl
Datum: 20.02.2006 12:52 odpovědět upozornit redakci


reakce na ...
Ve své čtyřicetileté praxi jsem byl přinucen používat pro teplou vodu „TUV“, a bylo to mě i ostatním jasné o co jde. Nyní tedy budeme označovat totéž jako „PWH“ nebo nesprávně „TV“ . Je ale zajímavé, že odkaz v diskusi na tomto serveru je stále „Ohřev vody (TUV)“ Všichni přesné vědí kam to směřuje, tak ať žije PWH, ale až od roku 2007, pokud se to zase neoddálí .
Už si připravuji pořádný ranec peněz na nové programy pro PC a začínám předělávat všechny šablony dokumentů. Až budou řádně proškoleni ponovu všichni potřební úředníci státní správy, budu to vše potřebovat.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama