Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuze ke článku: For Arch 2006 je minulostí. Jaký byl a co zaujalo?

Autor článku: Ing. Libor Novák, Adéla Bystřická
Plné znění článku: For Arch 2006 je minulostí. Jaký byl a co zaujalo?
Anotace článku: Největší český stavební veletrh je minulostí. Bilancovat a hodnotit ale nebudeme. Kdo tam byl, udělal si obrázek svůj. Následující článek přináší několik vybraných postřehů a představení nejlepších výrobků ze soutěže GRAND PRIX.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
For ArchJaroslav Fuchs05.10.2006 18:52
FOR ARCHroman šubrt03.10.2006 00:03
drevene okna pre pd?henrich pifko02.10.2006 15:49

Autor: Jaroslav Fuchs
Datum: 05.10.2006 18:52 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Letos poprvé jsem navštívil údajné "výstaviště" v Letňanech. Jstli se těch pár hangárů s parkovací plochou na louce nazývá výstavištěm.... Docela by mě zajímala situace výstavy za deště.

Předmět: FOR ARCH
Autor: roman šubrt
Datum: 03.10.2006 00:03 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Bohužel je asi minulostí i přívlastek, že FOR ARCH je největší český stavební veletrh.
Letošní FOR ARCH byl proti minulým na menší výstavní ploše (alespoň opticky pro návštěvníky), což na druhou stranu vedlo k pozitivu, že v halách byly vyčleněny velké prostory se židlemi a nápisy "Místo pro jednání". S optickým zmenšováním bohužel souvisí i to, že zde návštěvník nenašel mnoho firem, které zde pravidelně vídal a u kterých mohl zjistit nejaktuálnější informace z jejich produkce. Nedá se nic dělat, budeme muset posečkat do dubna, kdy je veletrh v Brně.

Předmět: drevene okna pre pd?
Autor: henrich pifko
Datum: 02.10.2006 15:49 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
zial, forarch som nestihal... viete mi niekto poradit (prednostne ceskych ci slovenskych) vyrobcov drevenych okien pouzitelnych pre pasivne domy? ak nechcete posielat do fora "komercnu" informaciu, napiste mi priamo na pifko(zavinc)fa.stuba.sk ... vopred vdaka...
btw, je niekde databaza vyrobkov vhodnych pre pasivne a nizkoenergeticke domy? myslim cesku, nie nemecku ci rakusku...

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.