Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuze ke článku: Biomasa v soustavách měst a obcí – projekty a zkušenosti (I)

Autor článku: Ing. David Tauchman
Plné znění článku: Biomasa v soustavách měst a obcí – projekty a zkušenosti (I)
Anotace článku: Biomasa se u nás za posledních deset let stala základním zdrojem tepla v řadě měst a obcí. V následujícím seriálu se podíváme na několik významných projektů centrálního zásobování teplem či zajímavý projekt decentralizovaného zásobování biomasou. Úvod do problematiky a CZT v Kašperských Horách.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Typické rysy projektů OZE v ČR
Autor: alan dilin
Datum: 09.02.2007 13:50 odpovědět upozornit redakci


reakce na ...
Tak jsme se dočetli jak byl původně nepřipravený megalomanský projekt nakonec optimalizován do relativně provozuschopné podoby. To stačí jen říct, že chci dělat projekt OZE, téměř nic nedoložit (nebo jen ústně) a dostat málem 100% dotaci? Podle článku mi to tak připadá.
Opravdu se mi zdá jakoby něco počítat a nechat zpracovat profesionály bylo téměř trestné. Zejména v OZE na které se nabaluje spousta zelených "odborníků".

Alan

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama