Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuze ke článku: Výklad Ministerstva zemědělství k platbě za srážkové vody

Autor článku: Ing. Dagmar Kopačková
Plné znění článku: Výklad Ministerstva zemědělství k platbě za srážkové vody
Anotace článku: Článek například uvádí, na čem záleží, zda platit za dešťové vody z garáží, jaký je rozdíl plateb u bytových a nebytových prostor objektů využívaných k trvalému bydlení a jaký význam mají pojmy trvalé bydlení, domácnost, součást a příslušenství stavby a jak platit v případě pronájmů nemovitostí.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Srážkové vodyMiloslava Koryčánková29.04.2015 17:36
Re: dotaz Dagmar Kopačková11.08.2008 07:12
dotaz Petr Kolář09.08.2008 16:09

Autor: Miloslava Koryčánková
Datum: 29.04.2015 17:36 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 108757
reakce na ...
Při četbě výkladu MZ k platbě za srážkové vody mi připadá, že obsahuje části, které se z zákoně o srážkových vodách nenacházejí, spíš působí jako rozšíření účinnosti zákona. V zákoně jsem např. nikde nenašla nic o podílech srážkových vod dle bytových a nebytových částí domu. RNDr.Pavel Punčochář, CSc., vrchní ředitel úseku vodního hospodářství je nestranná osoby při výkladu zákona? Existuje aktuální verze výkladu zákona?

Předmět: dotaz
Autor: Petr Kolář
Datum: 09.08.2008 16:09 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Dobrý den, zajímalo by mne jak mají členové domácnosti prokázat, že objekt využívají jen soukromně. Prokázat nájemní smlouvy je snadné, ale prokazovat neexistenci takových smluv snad lze jen čestným prohlášením. Stačí to?

Děkuji

Předmět: Re: dotaz
Autor: Dagmar Kopačková
Datum: 11.08.2008 07:12 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Dobrý den, u objektů využívaných pouze k bydlení nemusíte nic prokazovat, ale čestné prohlášení by mělo stačit.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama