Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuze ke článku: Více než fotovoltaická elektrárna v Praze Zápech

Autor článku: Ing. Květoslav Mikulenka
Plné znění článku: Více než fotovoltaická elektrárna v Praze Zápech
Anotace článku: Na začátku měsíce srpna letošního roku jsem měl možnost navštívit firmu INSTAPLAST Praha a.s., která v loňském roce postavila ve svém sídle v Praze Zápech fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 75 kWp .

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Reakce na příspěvekIng.Květoslav Mikulenka06.09.2007 21:11
nefungující odkaz, reklamní spotIng. Ivan Mikoláš22.08.2007 11:43

Autor: Ing.Květoslav Mikulenka
Datum: 06.09.2007 21:11 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Děkuji za Váš pohled na text článku, pane inženýre.
Cílem bylo podat základní informaci o dalším FV systému větším než 50 kWp a upozornit na zajímavý, progresivní způsob vytápění a klimatizace rodinného domku s využitím sluneční energie.
S reklamou jsem neuvažoval.
Odkaz uvedený v článku v době psaní textu fungoval, osobně jsem ověřoval.
Možná už máte jiný web a když né podívejte na www.nedum.cz
Máte-li nějaké konkrétní dotazy z fotovoltaiky, popř. ohledně dotačního managementu, ozvěte se na mail, pokud budu vědět rád Vám odpovím.

Ing.Květoslav Mikulenka

Předmět: nefungující odkaz, reklamní spot
Autor: Ing. Ivan Mikoláš
Datum: 22.08.2007 11:43 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Pane inženýre,
těšil jsem se na fundovaný článěk o fotovoltaice. Místo toho jsem si přečetl nekriticky nadšené reklamní sdělení o firmě INSTPLAST (kterou mimochodem znám a vážím si jich). V článku chybí podstatné údaje o eletrárně, historie její stavby a další zajímavé věci. Téměř nesouvisle přejdete na systém Infraclima, který by si určitě zasloužil kvalitní samostatný článěk. A navíc odkaz www.aiseo.cz je nefunkční.
Již dlouho jsem na tzb-info nečetl něco takto spíchnutého horkou jehlou.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama