Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuze ke článku: O vnitřním zateplení

Autor článku: Ing. Jiří Šála
Plné znění článku: O vnitřním zateplení
Anotace článku: Nejnovější informace o vnitřním zateplování objektů, které se v naší republice začíná rozšiřovat v rozporu se zásadami správného zateplování. Proklamované úspory nákladů za lešení při vnějším zateplování jsou později několikanásobně vyšší při odstraňování vad (plísně, poruchy stavebních konstrukcí atd.).

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Zobrazit všechny příspěvky<< novější   zobrazuji 31 - 33 z 33
Předmět: Re: Sendvičová konstrukce budov.
Autor: Miroslav Kubíček
Datum: 21.03.2005 10:47 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že jsme asi na stejné lodi, také jsem si nechal navrhnout dům od pana arch. Grocha, a jsem před započetím výstavby, ctěl bych Vás poprosit o všechny Vaše zkušenosti, které jste před stavbou získal, jakož i Vaše konečné rozhodnutí, jestli budete postupovat dle návrhu Ing. Grocha. Pokud jsem mluvil s lidmi, kteří v jeho domech bydlí, nemohou si je vynachválit a zatím si na nic nestěžují.
Děkuji za vstřícnost

Předmět: Re (2): Sendvičová konstrukce budov.
Autor: Radek Belina
Datum: 22.03.2005 11:01 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Preji hezky den,

nas dum jiz od prvniho dotazu (na pocaktu diskuze) stoji. Po studiu par knizek a par poradach na CVUT Fakulte stavebni jsme se rozhodli nestavet podle tohoto systemu. Zustaly BT, izolace je zvenku (22cm Orsil), pricky jsou sadrove bloky DonauGips 8cm, omitka na BT zevnitr je sadrova. Poter na zemi lity anhydrit. Fasada vetrana na rostu. Strop resen sadrosem na spodnich vaznikach. Strecha JEDNODUCHA! sedlova. Nechci Vas zrazovat jednoduchymi prohlasenimi od tohoto systemu, zkuste si prostudovat diskuze na tomto serveru, sehnat si nejaky kalulacni program na kondenzaci ve stenach, poptat se par lidi co v oboru delaji (ne zaujate "cihlarske stavare" :) ale lidi co mysli moderne a bez predsudku, ale logicky a podle fyzikalnich zakonu. Prijdete na zajimave veci. Z meho podledu ale stavet s vnitrnim zateplenim nedoporucuji. Radek

Předmět: příspěvek
Autor: Suchý Petr
Datum: 05.05.2001 21:51 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Mám řadový RD s vnějším zateplením.
Plně se přikláním k autorově článku.
Jediné vnitřní zateplení které bych
doporučil jsou stropní kazety.

<< novější   zobrazuji 31 - 33 z 33
přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.