Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Energeticky aktivní domy se stávají realitou

Autor článku: Peder Vejsig Pedersen - Cenergia, Soren Ostergaard Jensen - Teknologisk Institut, Jiří Sedlák a Jiří Hirš - VUT FAST Brno
Plné znění článku: Energeticky aktivní domy se stávají realitou
Anotace článku: Přijetím evropské směrnice EPBD 2010/31/EU jde současně o požadované snížení emisí skleníkových plynů, ochranu životního prostředí a zajištění energetické bezpečnosti v budovách související s dosažením větší nezávislosti eurozóny na dovozu nafty a zemního plynu.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
dveře internormLadislav Konečný07.07.2011 20:03
on line sledováníJiří Dudka27.04.2011 10:42

Příspěvky
Předmět: dveře internorm
Autor: Ladislav Konečný
Datum: 07.07.2011 20:03 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 105287
reakce na ...
Tato problematika mě velice zajímá a zároveň si myslím, že úsporou energie by se měl zajímat každý z nás, a tak nejen šetřit své peněženky. Pořizujeme si internorm dveře od well okna s energeticky příznivými vlastnostmi. Celý dům jsme již předtím zateplili a nainstalovali plastová okna. Je to dobrá volba typu dveří? Děkuji za radu.

Předmět: on line sledování
Autor: Jiří Dudka
Datum: 27.04.2011 10:42 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 103295
reakce na ...
Fotogalerie:
Škoda, že se v tom on-line sledovaném domě nebydlí. Spotřeba teplé i studené vody za 24 hodin je nulová i ostatní zobrazované hodnoty odpovídají spíše špatnému modelu virtuálního domu než nějaké reálně existující obydlené stavbě. Spotřeba domácnosti dlouhodobě 7W přičemž jen ventilace spotřebovává trvale 13W, teplota interiéru 29,4°C při čemž solární topení v tomto stavu dodává 3100W svědčí o tom, že se autor webové stránky snaží pouze oblbovat veřejnost....

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama