Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Doporučený pravidelný servis plynového spotřebiče s přidanou hodnotou (I)

Autor článku: Ing. Renata Straková, ENTECH-GROUP s.r.o., Ing. Josef Knob, ENTECH-GROUP s.r.o.
Plné znění článku: Doporučený pravidelný servis plynového spotřebiče s přidanou hodnotou (I)
Anotace článku: Pravidelná kontrola řeší stav kotle a kouřovodu, jeho příslušenství, zabezpečení a regulace. Článek uvádí příklad kontroly tepelné soustavy se staršími atmosférickými plynovými kotli v rodinném domku bez zateplení. Technické detaily z kontroly jsou doplněny i závěrečnou zprávou jako výsledkem kontroly.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: KONTROLA PLYNOVÉHO KOTLA
Autor: Ottó Gilányi
Datum: 29.02.2012 06:21 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 105788
reakce na ...
Ano, to je velmi pekné vidieť obrázky s meracím prístrojom a potom pekne vyplnený farebný formulár, ale čo s odborníkom ktorý merací prístroj na zmeranie odchýlok vo vzduchu kalibruje priamo tam pred práve rozmontovaným kotlom. Je velmi pekné snažit sa zyšovať bezpečnosť všeliakými procedúrami a humbukmi pri tom bezpečnosť je sám vo vzdelání a v kvalifikaci odborníka a nie vo formulári ani v najmodernejšom prístroji, z toho zkúška ešte nebude správná, ale zas sme vytiahli penaženku.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama