Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Elektromagnetické pole a zdravotní rizika VI

Autor článku: Ing. Jaroslav Novák
Plné znění článku: Elektromagnetické pole a zdravotní rizika VI
Anotace článku: Nemám nic proti referenčním hodnotám aplikovaným na mobily, kde se jedná o krátkodobou expozici. Uplatňovat tyto hodnoty při výstavbě vysílačů vede k oprávněným stížnostem občanů, kteří mají základnovou stanici v blízkosti bytu. Jsou ozařováni, jako kdyby trvale volali 24 hod denně mobilem s výkonem 0,25–2 W.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Poděkování Alžběta Berková09.10.2012 11:02
Klid, nic se nedějeDalis Dobrota14.05.2012 15:36

Příspěvky
Předmět: Poděkování
Autor: Alžběta Berková
Datum: 09.10.2012 11:02 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 110821
reakce na ...
Děkuji panu Ing. Novákovi za statečnost v uvedení skutečností, které jsou v naší současné společnosti za přispění tvůrců norem tabu. Bohužel se koná největší vědomý biologický pokus v dějinách lidstva - přežijeme v pořádku, přežijeme s následky a nebo zanikneme ?

Předmět: Klid, nic se neděje
Autor: Dalis Dobrota
Datum: 14.05.2012 15:36 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 106503
reakce na ...
Tyto alarmistické zprávy vypouštějí různí senzibilové a nedoukové, keří si pletou ionizační a neionizažní záření. Pod dojmem článků o radioaktivitě pak začínají pociťovat vymyšlené příznaky. To je marné. Tito lidé se nikdy nevzdají a stále dokola budou otvírat již uzavřenou záležitost, že neionizační záření je neškodné.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama