Diskuze ke článku: Kondenzační kotel pro každého (I)

Autor článku: Ing. Vladimír Valenta
Plné znění článku: Kondenzační kotel pro každého (I)
Anotace článku: Šestidílný seriál o kondenzačních kotlích je napsán srozumitelnou formou odpovědí na položené dotazy. Technika Internetu Vám umožňuje položit autorovi další dotazy, doplnit text, nebo si odkazem do výkladového slovníku zobrazit vysvětlení k podtrženým pojmům.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Pochybnost o správnosti prvního grafuMichal Tmej09.06.2012 18:09
DíkyMartin Hověz26.12.2007 12:38

Příspěvky
Předmět: Pochybnost o správnosti prvního grafu
Autor: Michal Tmej
Datum: 09.06.2012 18:09 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 109909
reakce na ...
Dobrý den, vážím si vašich informací, ale v prvním grafu by mělo být znázorněné, že u kondenzačních kotlů je největší účinnost při minimálním výkonu a s rostoucím výkonem klesá. Tím se odlišuje od nízkoteplotního a od kondenzačního.

Předmět: Díky
Autor: Martin Hověz
Datum: 26.12.2007 12:38 odpovědět upozornit redakci


reakce na ...
Konečně jsem to našel.Děkuji Vám tímto za popsání rozdílů mezi konvenčními,nízkoteplotními a kondenzačními kotli.Tyto znalosti se mi u matirity určitě nestratí.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czJak poznat poškozené stavební dříví, jak se projevuje dřevokazný hmyz a houbyO fotovoltaiku je v ČR zájem, bariérou jsou vstupní nákladyTmavé dekory dveří v kontrastu nebo v tónu?Další plavební komora na Vltavě? Povodí chce oživit debatu o stavbě