Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Nové požadavky na hodnocení energetické náročnosti budov od 1. dubna 2013

Autor článku: Ing. Miroslav Urban, Ph.D., prof. Ing. Karel Kabele, CSc., ČVUT Praha, Fakulta stavební, katedra TZB
Plné znění článku: Nové požadavky na hodnocení energetické náročnosti budov od 1. dubna 2013
Anotace článku: V souvislosti s implementací revidované evropské směrnice 2010/31/EU o energetické náročnosti budov se v současné době mění některé legislativní předpisy, např. vyhláška č. 148/2007 Sb., nahrazená vyhláškou č. 78/2013 Sb. Článek je zaměřen na změny související s energetickou certifikací budov, dále jen „ENB“, z pohledu změn v hodnocení ENB.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Mám otázku
Autor: Filip Suchý
Datum: 21.06.2013 03:55 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 113574
reakce na ...
Proč je ve vyhlášce 78/2013 tak tvrdě znevýhodněna elektřina. Nějak jsem si nevšiml ,že by lidstvo dokázalo uměle vyrobit zemní plyn ? Nebo ,že by obnovitelné zdroje jako fotovoltaika dokázali fungovat v noci, případně nevím o neomezených zásobách uhlí. Nebo ,že by výroba fotovoltaických panelů patřila s tepelnými čerpadly mezi ekologický počin roku. Děkuji za případnou odpověď.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama