Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Zemní plyn zlevňuje pro více než 50 % trhu, řekl na ČT 24 analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info

Autor článku: redakce
Plné znění článku: Zemní plyn zlevňuje pro více než 50 % trhu, řekl na ČT 24 analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info
Anotace článku: Ve zprávách 11.4.2013 v 21.10 bylo jedním z témat ekonomického zpravodajství ČT24 právě probíhající zlevňování dodavatelů zemního plynu. Redakce TZB-info byla požádána o komentář. Analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info komentoval nejen aktuální snížení ceny dodavatelů, ale avizoval i nižší cenu za distribuci.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: zlevňuje
Autor: Josef Zapletal
Datum: 13.04.2013 00:20 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 105248
reakce na ...
Na léto , opravdu skvělé jenže v listopadu zase zdraží jak je to obvyklé , topit zemním plynem = vyhazování peněz oknem. Když vezmu dnešní stav techniny pak například teplená čerpadla LG lze naistalovat zhruba za 100 tis kč (silnější verze) když vezmu fakt , že mám za polovinu el. energii pro domácnost a topím za popolovinu proti plynu , pak se taková investice vyplatí i na úvěr. Když si člověk dnes půjčí 100 tis na 10 let , pak zaplatí asi 11800 kč /ročně to bude často více než je roční úspora proti plynu (při dnešních cenách) , takže výdělek je okamčitý a bez práce. Za 10 let bude čerpadlo jeho a bude už jen vydělávat. Ten kdo si nechá plyn , bude neustále platit více a více za 10 let nebude mít nic a ještě bude muset kupovat nový plynový kotel , který bude jen o málo levnější než kolik dnes stojí tepelné čerpadlo......

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama