Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 788 příspěvků, nejnovější včera

Vytápění
261 610 příspěvků, nejnovější před 10 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 846 příspěvků, nejnovější před 11 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
23 213 příspěvků, nejnovější před hodinou

Obnovitelné zdroje energie
52 494 příspěvků, nejnovější před 10 minutami

Elektrotechnika
10 169 příspěvků, nejnovější před 33 minutami

Ceny a dodavatelé energií
4 537 příspěvků, nejnovější před 22 hodinami

Nezařazené
428 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Populární rubriky


Témata s novými příspěvky

Existuje vůbec FVE, která je schopna spolehlivě pracovat v režimu zjednodušeného připojení?

Poslední příspěvek od Tomáš Grulich: Ve svém výchozím příspěvku jsem neuvedl ohřev TUV, který zamýšlím (teď mám ZP, ale počítám s jeho ponecháním na překrytí zimních měsíců). Moje chyba. Bilance se tak zlepší o cca 2 MWh. Taky počítám, že články časem dají jen cca 80% a že spotřeba s vědomím elektřiny zadarmo stoupne min. o 1MWh,…

Teplá voda neprojde topným okruhem, studená vracečka

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: V tomto případě se tyčkou točí protože má plošku. Přidávám návod. https://comap.aalberts-hfc.com/media/fil…

regulace teploty v průběhu dne

Poslední příspěvek od Petra 123: Moc děkuji! Zkusíme zjistit ten výkon kotle nejdřív z menu a pak spotřebu z plynoměru, jeslti jsem to dobře pochopila. A teplotu 45 stupnů co máme nastavenou toho si nevšímat nebo ta je lepší snížit? jinak moc vám děkuji!

Tvorba sazí.

Poslední příspěvek od Milan S.: 30 stupnů. Termostat mám nastavený na 50. Výměník je malý. Trojcetsný ventil nemám. Myslíte, že je problém právě v rychlém ochlazování výměníku ? Díky

Rekonstrukce části patra - TN-C-S síť

Poslední příspěvek od Rostislav Linda: Zjednodušeně graficky jsem to myslel takto, je to to co jste myslel vlastním propojovacím můstkem pro N? Pro jednoduchost jsem znázornil pouze jeden chráněný jistič

Studena voda Dakon KZ 15 R

Poslední příspěvek od Pavel Pavlo: To sám " poklepáním " neodstraníte. Jak píše PW. Osobně bych řekl, že máte vadnou ovládací desku s displejem. Řídící Furimat by se takto nechovala. A voda se vám neohřívá, protože vám neprejíždí 3CV. Takže servis.

Funguje správně?

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Souhlasím, může to být jen lehká údržba. odpustit nebo zavřít vodu a ventil má šroubení tak jde lehce vyndat. Podle mě by mělo jít šoupátko vyndat spodem po vyndání pojistky nahoře na té tyčce. Pozor vystřelí pružina.

Studna na sdíleném pozemku

Poslední příspěvek od Harry Minduton: Z kontextu dotazu plyne, že na studnu má leda velké prd, to jest ta nikde jako břemeno zapsána není.

Tepelná čerpadla AUX Freedom

Poslední příspěvek od Petr -: 5x4x3m

Signalizace vybaveni vychlazovací smyčky

Poslední příspěvek od Tomáš Trinact: Děkuji za tip, ještě si to oveřím přímo na eshopu, zda to bude tak fungovat.

Střídač SERMATEC SMT-10K-TL-TH

Poslední příspěvek od Pavel Janeček: Je to zpusobeno tim, ze ted pres zimu, kdy nedochazi k nabiti baterie, tato nevi kde presne s SoC tanci a pak ji, diky strmosti krivky, padne napeti. Resenim je dobit v NT na max. a ono to, dat ji 50 SoC a nechat odpocivat. zase nejakou chvili to vydrzi.

Per-Eko KSP DUO

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: pošlete tel. na … zavolám

Kotel dakon DOR N 25

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: Na 98% se vám uvolnil rošt - takže je potřeba ho zatmelit.

ATMOS - zkušenosti a poradna

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: S tímto se obraťte na instalatérskou firmu, nebo na nějakého projektanta, který vám soustavu přepočítá. Já dělám především jenom servis kotlů.

Nefunkcni pruzina u podlahového topení

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Vyzkoušejte jen ten pokus s uvolněním pomocí rázů.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.