Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 787 příspěvků, nejnovější před 41 minutami

Vytápění
261 452 příspěvků, nejnovější před 4 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 845 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Voda, kanalizace, koupelny
23 210 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Obnovitelné zdroje energie
52 485 příspěvků, nejnovější před 2 hodinami

Elektrotechnika
10 161 příspěvků, nejnovější před 18 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
4 536 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Nezařazené
428 příspěvků, nejnovější včera

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

Dakon DUA 28AE - netopí do radiátorů, do kohoutku vodu ohřívá.

Poslední příspěvek od Radek klim: Díky pánové, super informace je vidět že víte o kotlech hodně. Když jsem hledal čerpadlo tak jsem narazil na zajímavé cenově https://www.sigmashop.cz/obehove-cerpadl… , jen nevím zda by se tam v nouzi dalo dát. Odkaz od pana Ivan.K si nechám, přeci jen je to original díl.

Teplota zpatecky u kotle

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Tazatel jako i mnoho dalších si myslí že máme doma každý křišťálovou kouli a nechápe proč se na něco ptáme.

Zkušenosti s CLIMAX a.s.

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Závada se projevuje ale je možné že poté co už v minulosti to bylo nadměrným teplem přetvořeno.

Akumulační nádrž Atmos

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: My se ale shodneme na tom že to jsou vyhozené peníze.

Podlahové vytápění

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Prej že je elektrika drahá.

ZAPOJENÍ TČ SPOLU S KOTLEM NA TUHÁ PALIVA

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: To potom ten obrázek moc nepasuje. Jaký je výkon TČ a kotle?

Lokalni rekuperacni jednotka - loznice bez okna

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Aby to fungovalo střídavě, tak by musel být ten pokoj "nafukovací". Už po pár vteřinách bude v pokoji podtlak nebo přetlak a ventilátor bude "mlít vzduch" bez výměny. Ventiátor jeden může být ale musí být další díra. Pokud chcete eliminovat přeslechy, tak od toho jsou…

recenze Malina FVE ?

Poslední příspěvek od František Vondruška: Dobrý den, dostal jsem taktéž nabídku na FVE od Maliny, s tím že mě budou platit nějakou zprůměrovanou částku cca 6 Kč za kWh do té doby než mě FVE namontují, takže třeba moje virtuální FVE by vyrobila 2 MWh, zaplatí tedy 12000 Kč.Dobrý ne !!?

Hučení při ohřevu vody Thermona 28TLXZ

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Osobne bych to taky viděl na bordel v 3cestaku, pokud ne tak zda nejsou ucpany hadicky od kotle do bojleru a pokud ani to ne proste vymenit spalinovy vymenik

ATMOS - zkušenosti a poradna

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: A ještě jedna ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=_QRbLxNm…

Armex Energy

Poslední příspěvek od ivan vlach: Lidi ruce pryč od této společnosti, patří do kategorie energo šmejdů používající ty nejbrutálnější praktiky. Jednou někde získají váš podpis a pak opakovaně vypovídají smlouvu o dávkách energií vašemu současnému dodavateli. Bezostyšně falšují podpisy na plných mocích a smlouvách. Dopisy posílají…

životnost termostatických hlavic

Poslední příspěvek od Petra 123: super díky moc! bála jsem se, abychom jí neublížili :)

Otopná soustava pro tepelné čerpadlo

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Ano to máte pravdu to odděluje ale to je potřeba hlavně když se pan domácí zamiluje do zónové regulace (která je k prdu).

umístění venkovní jednotky čerpadla vzduch-vzduch

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: O tu instalaci klimatizace se ani nepokoušejte. Žádný normální člověk vám ji tam nenainstaluje.

HE3DA proč se sériově nevyrábí?

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Je zajímavé, že se rozhoduje o postavení továrny u Plzně na baterky a nikde se neobjevilo, že kdyby "stát hledal", tak zjistí že už jedna fabrika stojí.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.