Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 221 příspěvků, nejnovější před 12 hodinami

Vytápění
257 478 příspěvků, nejnovější před 50 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 742 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
23 027 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
51 757 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Elektrotechnika
10 004 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 325 příspěvků, nejnovější před 15 hodinami

Nezařazené
260 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Populární rubriky


Témata s novými příspěvky

Dva regulátory k jednomu kotli (Cerastar)

Poslední příspěvek od Filip Cada: Jednoduche reseni: termostaticke hlavice na vsechny radiatory, ktere zamezi pretapeni. A do nejchladnejsi mistnosti, asi patrne v patre, dat bezdratovy termostat. V bauhausu za tisicovku nebo tak nejak. A mate vymalovano.

Komín do dílny

Poslední příspěvek od Petr Malík: Ano, není to žádná věda, také jsem dřív vymýšlel ale zpětně klasika je klasika je to jednoduché a pokud se to trochu dobře vyzdí a cihly nejsou padrť tak je to při rozumném topení "navěky", jediné co časem bývá jen opravit hlavu není-li pod plechem ale to je detail za den hotové…

Radiátor v sérii nepouští vodu dál

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Je to nějaký 8hran zkuste to ale bez násilí. Možná že by stačilo max o půl kola. Osobně ventil neznám.

Regulátor kondenzační kotel viessmann vitodens 100

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: https://valter.byl.cz/nechci-vitotrol-20…

Neo Solar

Mate někdo nějakou zkušenost? Obchodník byl moc fajn a proti ostatním věděl, co prodává. Bohužel jsem nikde nenašel žádnou recenzi společnosti.

FVE pro RD s malou spotřebou EE

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Ty 3 měsíce v zimě spí takřka každá FV o tomto období se vůbec nebavím a nezáleží zda máte baterie a nebo nemáte. Vy si myslíte že FV 3,3kWp vždy dává (třeba i v létě ) 2kW?

Kamna na uhlí

Poslední příspěvek od viktor viktor: Toto je diskuse o kamnech.

Rekonstrukce vody ve starém domě

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Sice je již dost pozdní doba, ale doporučil bych dát nové potrubí již z té šachty. Jít souběžne se starým potrubím a pak to nechat přepojit.

recenze Malina FVE ?

Poslední příspěvek od Radka Zelená: Dobrý den, vítejte v klubu. Smlouvu máme od ledna, dílo nepředané (bez revize nevíme, zda bude fungovat), v rozvaděči dělá cosi rámus (nový stykač?), PPP prý možná v prosinci, protože smlouva s ČEZ o připojení k DS pro chybu v žádosti není,....

DAKON DUA 24CK

Poslední příspěvek od Radek klim: Děkuji

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.