Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 243 příspěvků, nejnovější před 8 minutami

Vytápění
257 825 příspěvků, nejnovější před 18 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 749 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
23 040 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Obnovitelné zdroje energie
51 788 příspěvků, nejnovější včera

Elektrotechnika
10 005 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 379 příspěvků, nejnovější před 41 minutami

Nezařazené
264 příspěvků, nejnovější před hodinou

Populární rubriky


Témata s novými příspěvky

Normy pro hydroizolaci koupelny

Dobrý den, rád bych se zeptal - existují nějaké technické závazné normy pro použití hydroizolace v koupelně? Konkrétně pod vanou a v prostoru zdi nad vanou? Na webu cechu obkladačů jsem nalezl "V současné době je technická norma kvalifikované doporučení, není závazná. Její používání je…

Junkers - prilis horka voda

Poslední příspěvek od Ondřej jjj: Junkers servisni manual nema, vse je napsany v navodu pro instalaci

Fiasko zastropování

Poslední příspěvek od Filip Cada: Coze? Tak pokud firma negeneruje zisk, tak se deje co ivane? Ano, firma prodelava. A kdyz firma prodelava, tak se deje co? Ano ivanku, firma zkrachuje. :-D

Podmáčené základy u vícepatrového domu

Poslední příspěvek od Filip Cada: Ujizdet asi hned tak nezacnou. Rozhodne pozadovat napravu po mestu, ktere vybralo nejakeho sikulu, ktery toto zpusobil.

vypnutí topení bez termohlavice

Poslední příspěvek od Jozef Homola: https://www.google.cz/search?source=univ…

Demontáž průtokoměru rozdělovače PT

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Lituji ale bíže neporadím. Všechny průtokoměry podle obrázků jsou zralé na výměnu a ne na čištění. Nicméně, rozvody podlahového topení fungují i bez průtokoměrů a dokonce lépe a s menším hydraulickým odporem. Dříve vůbec žádné průtokoměry v rozváděčích nebyly a fungovalo to.

Těsnění radiátorového ventilu

Ahoj všichni, mám doma radiátory od firmy Jihokov Hustopeče, vyráběné v Kloboucích u Brna. Jsou letité ale funkční. Bohužel na některých odkapává voda kolem dříku uzávěru ventilu. Nevíte někdo zda se dá ještě někde těsnění sehnat, případně čím nahradit. Výměna celého ventilu, nebo celého radiátoru…

Termostatické hlavice eQ3 Max!+

Poslední příspěvek od Katka Nováková: Děkuji za informaci, taky mám takové obavy, že zanedlouho budu mít doma termostatické hlavice s funkčností manuálních hlavic, pouze za podstatně vyšší cenu.

Plastové okno a dveře

Poslední příspěvek od Filip Cada: Je to takovy rozdil? Osobne ho tam nevidim. Ale chapu, ze jste nas*any. Urcite se nejdrive poradte s advokatem. Hezka predzalobni vyzva by mohla zafungovat a usetril byste si cas i nervy.

Tepelné čerpadlo vzduch vzduch

Poslední příspěvek od Filip Cada: Proc by to melo byt povinne proboha? Vzduch/ vzduch je dobra vec, poridte si ji, ale proc to chcete povinne nutit ostatnim?

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.