Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
164 560 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Vytápění
242 188 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Větrání, klimatizace, rekuperace
26 766 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Voda, kanalizace, koupelny
21 868 příspěvků, nejnovější před 10 hodinami

Obnovitelné zdroje energie
48 099 příspěvků, nejnovější před 19 minutami

Elektrotechnika
9 555 příspěvků, nejnovější před 14 hodinami

Ceny a dodavatelé energií
2 943 příspěvků, nejnovější před 50 minutami

Nezařazené
133 příspěvků, nejnovější před týdnem

Populární rubriky

Reklama

Témata s novými příspěvky

Statistika SEMS portal versus realita CEZ distribuční portál

Od Pánek František: Super, díky za Vaše příspěvky. Pro mě je to určitě vyšší dívčí, protože se tomu věnuji relativně krátce, ale rád bych se postupně rád posouval dál, výš. I s ohledem k tomu, že mě SEMS Portal ani PV Master moc neuspokojují, rád bych vytěžoval dat víc. Pořád se ještě motám trochu i v pojmech, a to…

Ukončení dodávek ee - porušení smlouvy?

Zdravím všechny. Dostal jsem dnes od končícího dodavatele ze skupiny BE závěrečnou fakturu s nedoplatkem. Jelikož sem však nebyl o ukončení smlouvy upozorněn předem a výpovědní lhůta je u smluv na dobu neurčitou myslím 3 měsíce, nemám právo požadovat rozdíl z vyšších cen za další 3 měsíce nebo…

Který dodavatel EE je akceptovatelný po skautské energii?

Od Josef Vavra: Hluk si ohlídám. TČ bude mít svoji "boudičku". Spíš mě zaráží naprostá nenažranost MND. Nabízejí za 3Kč/kWh a přitom DPI je obecně nižší (cca poloviční). Dobrý rozcestník zde https://www.kurzy.cz/energie/dodavatel-p… a přímo ceny v Kč v odkazu…

ceny DPI eon

Jak známo, eon jako jediný DPI stanovuje ceny jako spotový produkt s parametry: 228 Kč/MWh bez DPH za zobchodování 79 Kč/měsíc bez DPH Postup výpočtu: https://saeceweb01runblobcorewindowsnet-…

Plynový kotel - termostat 230V

Od Ondřej jjj: Jo jen takovyho cloveka sehnat je v dnesni dobe temer nemožný, neni na tydle lidi trh.. a pokud je prosim o seznam... ale verim ze se dostanem k tomu ze mam pravdu..

Skladba podlahy

Od Lukáš R: Zdravím původně to mělo být trochu jinak a když už jsem tam ty trámky měl tak jsem to udělal tak nahusto. Předimenzované to asi je ale aspoň vím ze se mi to neprohne. Mirelon jsem zkoušel 3mm. Myslíte že by hobra 5 mm byla OK nebo radši steprock 2cm ? A 1 vrstva nad krocejovkou se nebude…

Jak topit v krbu Turbo Fonte

Od Petr Malík: Jde sice o reklamní šot, ale pro začátek tam máte jisté užitečné rady, jistěže nemusí jít o brikety zn. rekord, mám třeba dobré zkušenosti i s briketami union, topí se s nimi v podstatě stejně jako v tom videu, musím uznat že na reklamu je to celkem povedené praktické a reálné... Nejlepší byly…

Prosba o radu - bojler- výměna ventilů - vyhazpojistek jistek

Od Božena Zemanová: Asi tím to je, jak píše pan Švejda. Sítka u baterií, tedy u konce baterií jsou OK. Je pravda, že jsem nechápala, proč studená voda, když ta vlastně tu teplou vytlačuje. Jsem ráda, že je to jakžtakž vcajk. Peru v noci, na noční proud a nic se nestalo, tak snad už to dá chvíli pokoj. Děkuji…

automatické přepínání vody studna-řad když dojde ve studni voda

Od Jaroslav Dítě: Michale. Zřejmě narazíte i na legislativní problém a to je absolutní zamezení možnosti vniknutí studniční vody do vodovodního řádu. Jinak, samozřejmě vše musíte mít ošéfované zpětnými klapkami a musíte použít opravdu dobrý zónový ventil. Hladinu ve studni bych hlídal dvěma plováky, kde nižší…

ČEZ tarify pro ZTP

Od Vladimír Fencl: Takže už je jasné, kde udělali soudruzi z NDR chybu. Od včerejška mylně nahlížím do firemních ceníků a téma se stává nadbytečným, za což se omlouvám.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.