Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 221 příspěvků, nejnovější před 5 hodinami

Vytápění
257 460 příspěvků, nejnovější před 20 minutami

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 742 příspěvků, nejnovější včera

Voda, kanalizace, koupelny
23 019 příspěvků, nejnovější před 7 minutami

Obnovitelné zdroje energie
51 753 příspěvků, nejnovější před hodinou

Elektrotechnika
10 004 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 325 příspěvků, nejnovější před 8 hodinami

Nezařazené
260 příspěvků, nejnovější před 19 hodinami

Populární rubriky


Témata s novými příspěvky

Rekonstrukce vody ve starém domě

Poslední příspěvek od Jaroslav Dítě: Tak s tím vám na dálku nikdo neporadí. Prostup do domu by jste ale měl mít v nezámrzné hloubce a to zvenčí. Jinak za stěnou v určité vzdálenosti od venkovní stěny můžete jít nahoru Ta vzdálenost by měla být opět cca 1m. To v tom případě, že je dům trvale obývaný. Šachtu pro uzávěr pak můžete mít s…

Kamna na uhlí

Poslední příspěvek od jenda dibes: Pánové musíte si uvědomit , že už nejsme v socialismu kdy všichni měli zhruba +/- obdobné příjmy . Dnes jsou to násobky a navíc příjmy tvoří dnes většinově majetky . Horních 10% vlastní 2/3 majetku a zbývajících 90% jsou spotřebitelé . Obdobně je to s regulacemi které jsou nastaveny pro bohatší…

Regulátor kondenzační kotel viessmann vitodens 100

Poslední příspěvek od Michal Nesét: jaký bych měl popřípadě koupit aby byl kompatibilní mi prosím poradíte? Je to tak jednoduché že vyvedu dráty jinam, připojím je na nový termostat a je to? Nebo se musí nějak nastavit?

DAKON DUA 24CK

Poslední příspěvek od Pavel Pavlo: Pane, mě to rozhodně fotit nemusíte. Vyměnil jsem ji už pár stovek...je to moje práce. Hlavní je namazat tyčku vazelínou.

recenze Malina FVE ?

Poslední příspěvek od Petr Hořínek: Firma Malina Group ... tak čím začít...termín instalace dodrželi. Montážní skupina Ukrajinců, kde nikdo neuměl česky přijela do 4 měsíců, začalo to instalaci panelu, kde podle projektu mělo být 7kusů na východní straně, ale vešlo tam jen pět, zbývající 2 po schválení z firmy přesunuli na stranu…

Hlučný splachovač Jika Kombi Dino

Poslední příspěvek od Str Dastr: Dobrý den, jak jste to vyřešil? Mám stejný problém. Děkuji

jak napojit druhý kotel

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: Takže to vypadá na Opop H420 EKO-U označovaný rovněž jako H4EKO‑U / 20 kW. U těchto kotlů chybí v návodě princip-schema zapojení, ale lze pro názornost mrknou na str. 24-25 kde jsou schemata zapojení jeho bratrance: https://www.slokov.cz/wp-content/uploads…

Tepelné čerpadlo LG therma v monoblok

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Samsungy jsem nahrazoval ty sračky od lg,aby lidi nemrzli,nové tč montuju daikin edla monoblok.

FVE pro RD s malou spotřebou EE

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: S takovou to FVE když nesvítí venku ideálně tak když zapnete 2000W tak berete EE z DS a tím celou úsporu degradujete. Jedině musíte koukat jestli se neženou mraky a potom rychle zapínat.

Sterka?; Perlinka? Stuk?

Poslední příspěvek od Zdeněk Grof: Diky

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.