Diskuzní a poradenské fórum TZB-info

Kategorie

Stavba
168 221 příspěvků, nejnovější před 4 hodinami

Vytápění
257 457 příspěvků, nejnovější před hodinou

Větrání, klimatizace, rekuperace
27 742 příspěvků, nejnovější včera

Voda, kanalizace, koupelny
23 015 příspěvků, nejnovější před hodinou

Obnovitelné zdroje energie
51 752 příspěvků, nejnovější před 3 hodinami

Elektrotechnika
10 004 příspěvků, nejnovější před 2 dny

Ceny a dodavatelé energií
4 325 příspěvků, nejnovější před 7 hodinami

Nezařazené
260 příspěvků, nejnovější před 18 hodinami

Populární rubriky

Témata s novými příspěvky

jak napojit druhý kotel

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: Takže to vypadá na Opop H420 EKO-U označovaný rovněž jako H4EKO‑U / 20 kW. U těchto kotlů chybí v návodě princip-schema zapojení, ale lze pro názornost mrknou na str. 24-25 kde jsou schemata zapojení jeho bratrance: https://www.slokov.cz/wp-content/uploads…

Tepelné čerpadlo LG therma v monoblok

Poslední příspěvek od Lubomir Švarc: Samsungy jsem nahrazoval ty sračky od lg,aby lidi nemrzli,nové tč montuju daikin edla monoblok.

Kamna na uhlí

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: Topení uhlím nezavrhuji, ale je potřeba topit v správném "zařízení" ;-) ps: osobně nikdy nebudu asi topit peletami - nedávno jsem byl pracovně v Biomac Hranice (výrobce pelet) ... a o ekologii nebo ekonomice pro koncového zákazníka nemůže být ani řeči .. peletky prodávají za 17,90Kč/kg…

DAKON DUA 24CK

Poslední příspěvek od Radek klim: Děkuji, hodně jste mi pomohl. Zatím jsem to vyčistil a složím to aby byla o víkendu voda. v Praze to nemá nikdo skladem a tak opravu vidím na úterý - středu. Na obrázku jsem manžetu vyfotil a je vidět zalisované víčko, sice nezřetelně, ale bude to tak.

FVE pro RD s malou spotřebou EE

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: S takovou to FVE když nesvítí venku ideálně tak když zapnete 2000W tak berete EE z DS a tím celou úsporu degradujete. Jedině musíte koukat jestli se neženou mraky a potom rychle zapínat.

Sterka?; Perlinka? Stuk?

Poslední příspěvek od Zdeněk Grof: Diky

Směšovací termostatický ventil pro podlahovku s vysokým Kvs

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Můžete mi prozradit, proč se mícháte do debaty na téma, o kterém nic nevíte, nic smysluplného jste nenapsal a jen otravujete?

Jak připojit termostat ke kotli Blaze Harmony

Poslední příspěvek od Petr Novotný: Je to ještě aktuální dotaz? Mám čerstvě tento kotel a myslím, že bych dokázal poradit, případně sdílet zkušenosti...

Vyúčtování ve spotu

Poslední příspěvek od Jaroslav Suchánek: Takhle to vypadá detailně. Naměřeno Dodavatel leden 902 160 únor 593 732 březen 398 1246 duben 238 107 květen 214 111 červen 120 109 Celkem 2465 2465 Zmanipulovali to a spotové vyúčtování je složité, takže na to běžný odběratel, který si nevede záznam, asi nepřijde.…

vypnutí topení bez termohlavice

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: Jak je připojený radiátor dole na potrubí? Dejte foto.

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem

Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.